دادچی - ثبت آگهی رایگان
 دادچی - ثبت آگهی رایگان
آموزش خرید پلن عضویت

آموزش خرید پلن عضویت

به منظور ثبت آگهی در سایت دادچی، نیاز به داشتن پلن عضویت است. هر کاربری که عضو سایت دادچی می شود به صورت خودکار پلن رایگان براش فعال میشه که به مدت 30 روز و به تعداد 3 آگهی به صورت رایگان می تواند آگهی ثبت کند.

بعد اتمام پلن رایگان برای ثبت آگهی باید یکی از پلن های عضویت سایت دادچی فعال کنید که در ادامه به ترتیب آموزش خواهیم داد.پس با دادچی همراه باشید.

 

آموزش ورود و عضویت در دادچی

خرید پلن عضویت

1-وقتی وارد سایت دادچی شدین بر روی دکمه ” خرید پلن عضویت ” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه پلن عضویت هدایت شوید.

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

2-در صفحه پلن عضویت ما لیستی از پلن های برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. که شما کاربر عزیز بر اساس نیازتان پلن مد نظر را تهیه فرمایید.

توجه فرمایید که پلن ها براساس روز و تعداد آگهی متفاوت هستن.

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

3-بر روی پلن مد نظر کلیک کنید تا در پایین صفحه مشخصات پلن و توضیحات در پیش فاکتور نمایش داده شود .

 

آموزش خرید پلن عضویت

4-در صورتی که کد تخفیف داشته باشید می توانید بر روی ” کد تخفیف دارید؟ ” کلیک فرمایید تا کادر تخفیف باز شود.

✔ حتما بخوانید:  آموزش ورود و عضویت

در کادر باز شده کد تخفیف تایپ کنید بعد بر روی دکمه اعمال بزنید تا بر روی پیش فاکتور شما تخفیف اعمال شود.

بعد بر روی دکمه ” پرداخت ” کلیک فرمایید.

 

آموزش خرید پلن عضویت

5-بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت کادری باز می شود که به شما میگه شما یک پلن فعال دارید مطمن هستین میخواین پلن جدید جایگزین کنید .بر روی دکمه ” قبول دارم ” کلیک فرمایید.

توجه کنید: در صورتی که از تایم و تعداد آگهی پلن قبلی باقی مانده باشد پلن قبلی غیرفعال شده و پلن جدید جایگزین می شود و قابل برگشت نمی باشد.

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

6-صفحه جدیدی باز می شود که مشخصات پلن مد نظر نمایش داده شده است.شما در این صفحه می توانید مشخص کنید که به چه صورتی میخواین هزینه فاکتور پرداخت نمایید.به صورت آنلاین یا به صورت انتقال به کارت

  • اگر ” پرداخت امن زرین پال ” کلیک کنید به صورت آنلاین و از طریق صفحه پرداخت اینترنتی، فاکتور را پرداخت می نمیاد.
  • اگر انتقال به کارت یا حساب ” کلیک کنید اطلاعات حساب بانکی مدیر سایت نمایش داده می شود که مبلغ فاکتور به شماره کارت یا حساب قید شده انتقال میدهید و به شماره موبایل 09307433199 در واتساپ یا تلگرام فیش واریزی و شماره سفارش  ارسال میکنید تا توسط مدیریت پرداختی تایید و پلن برای شما فعال گردد.
✔ حتما بخوانید:  آموزش ورود و عضویت

 

آموزش خرید پلن عضویت

7- برای پرداخت آنلاین گزینه ” پرداخت امن زرین پال ” انتخاب کنید بعد بر روی دکمه ” پرداخت برای سفارش ” کلیک فرمایید.تا به صفحه پرداخت هدایت شوید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

  • شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
  •  رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
    برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  • CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
  • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

8-بعد پر کردن اطلاعات بانکی در صفحه پرداخت بر روی دکمه پرداخت کلیک فرمایید.تا صورتحساب شما پرداخت شود.و جمله   ” عملیات با موفقیت انجام گردید ” نمایش داده شود . و مشخصات پرداختی (کد رهگیری و …)

✔ حتما بخوانید:  آموزش ورود و عضویت

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

9-بعد پرداخت به صورت خودکار یا با کلیک بر روی ” تکمیل خرید ” به سایت دادچی هدایت می شوید.که سفارش شما در سایت به صورت خودکار تایید می شود و متن ” متشکریم سفارش دریافت شد ” نمایش داده می شود.

 

آموزش خرید پلن عضویت

 

10- با مراجعه به ” حساب کاربری ” مشخصات پلن خریداری شده نمایش داده می شود.و با خیال راحت می توانید آگهی ثبت نمایید.

 

آموزش خرید پلن عضویت

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید