دادچی - ثبت آگهی رایگان
 دادچی - ثبت آگهی رایگان
ورود و عضویت در دادچی

آموزش ورود و عضویت

به منظور ثبت آگهی در سایت دادچی، نیاز به داشتن حساب کاربری است که هر فردی لازم است یکبار روند ثبت نام را جهت ایجاد حساب کاربری انجام دهد. ما در سایت دادچی برای راحتی کاربران عزیز و برای اینکه وقت گران بها شما گرفته نشود عضویت در سایت به صورت شماره موبایل ترتیب دادیم تا به آسانی در سایت حساب کاربری ایجاد نماید. که در ادامه به ترتیب آموزش خواهیم داد.پس با دادچی همراه باشید.

ورود و عضویت در دادچی

وقتی وارد سایت دادچی شدین بر روی دکمه ” ورود / ثبت‌نام ” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه ورود / ثبت‌نام هدایت شوید، همچنین در صورتیکه قبلاً در سایت ثبت نام نموده اید از طریق همین صفحه می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.

ورود و عضویت در دادچی

سپس در صفحه باز شده فرم مربوط به ” ورود / ثبت‌نام ” که در وسط صفحه قرار دارد را با شماره موبایل خود تکمیل کنید. و بعد بر روی دکمه قرمز رنگ ” ورود / ثبت‌نام ” کلیک فرمایید.و منتظر باشید کد 4 رقمی به شماره موبایل شما ارسال شود.

توجه فرمایید: ثبت نام تنها با شماره موبایل امکان پذیر است.

ورود و عضویت در دادچی

بعد اینکه پیامک 4 رقمی به موبایل شما ارسال شد آن کد را در کادر فرم ” ورود / ثبت‌نام ” وارد کنید و بر روی دکمه قرمز رنگ ” تایید کد ” کلیک کنید.

✔ حتما بخوانید:  آموزش خرید پلن عضویت

توجه فرمایید: کد ارسال شده فقط 60 ثانیه مورد تایید می باشد .در غیر اینطورت باید دوباره درخواست کد کنید.

 

ورود و عضویت در دادچی

 

بعد تایید کد شما وارد پنل حساب کاربری می شوید و ” ورود / ثبت‌نام ” شما به سایت دادچی تکمیل می شود.

توجه فرمایید:

هر کاربری که در سایت دادچی عضو می شود پلن رایگان براش فعال می شود که مجاز هستش 3 آگهی رایگان در سایت قرار دهد و این پلن برای 30 روز بعد عضویت فعال می باشد. در صورت اتمام زمان پلن باید پلن جدید خریداری شود .

آموزش خرید پلن عضویت

ورود و عضویت در دادچی

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید