دادچی - ثبت آگهی رایگان
 دادچی - ثبت آگهی رایگان
شبرو بازار

شبرومال ، اثری نو در صنعت چرم ایران

ما محال است ایرانی باشید و تا به حال نام ایران مال را نشنیده باشید! بازار بزرگ ایران مال که  قلب تپنده اقتصادی جدیدی در غرب تهران است که نه تنها از لحاظ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است بلکه، از نظر تاریخی و معماری نیز اهمیت قابل توجهی دارد. اما درون این قلب تپنده، این روزها شاهد بازگشایی یکی از بزرگترین بازارهای چرم کشور هستیم که میزبان برترین برندهای تولید کننده کیف و کفش چرم طبیعی ایرانی از سراسر کشور است. به بهانه افتتاحیه شبرو بازار یا همان بازار بزرگ چرم ایران مال سری به این مجموعه بزرگ خواهیم زد تا ببینیم در آن چه می ­گذرد.

صنعت چرم ، بال نیرومند در اقتصاد ایران

شبرو بازار

صنعت چرم ایران یکی از صنایع مهم و قدیمی کشور است که در حوزه‌های مختلف اقتصادی تاثیرگذار است. این صنعت از نظر تولید، اشتغال، صادرات و ارزآوری، نقش مهمی در اقتصاد ایران دارد. برای درک بهتر نقش این صنعت، می‌توان به جنبه‌های زیر اشاره کرد:

تولید و اشتغال: صنعت چرم و فرآورده‌های چرمی، مانند کیف و کفش، ایجاد کننده اشتغال برای تعداد قابل توجهی از جمعیت است. این صنعت از طریق ایجاد فرصت‌های شغلی، مشارکت مهمی در کاهش بیکاری و توسعه اقتصادی کشور دارد.

صادرات و ارزآوری: چرم ایرانی به دلیل کیفیت بالا و دست‌کاری هنرمندانه، در بازارهای بین‌المللی مورد تقاضا قرار گرفته است. صادرات چرم و محصولات چرمی می‌تواند منبع قابل توجهی از درآمد ارزی برای کشور باشد.

توسعه صنایع وابسته: صنعت چرم به صنایع دیگری مانند صنعت چرم‌کاری، کیف و کفش‌سازی و اکسسوری و غیره مرتبط است. این صنعت با تامین مواد اولیه برای این صنایع، باعث توسعه و رشد آن‌ها می‌شود.

از سویی مشکلاتی مانند کمبود سرمایه، فناوری های قدیمی، مشکلات صادراتی و عدم استقبال بازار داخلی، می‌تواند رشد این صنعت را محدود کند. برای رفع این مشکلات و بهره‌برداری کامل از پتانسیل این صنعت، نیاز به سرمایه‌گذاری، نوآوری و برنامه‌ریزی استراتژیک بوده است که افتتاحیه شبرو بازار ایرانمال گامی موثر در جهت رفع برخی از این موانع بوده است.

افتتاحیه شبرو بازار فرصتی استثنایی در صنعت چرم ایران

افتتاحیه شبرو بازار

اندک زمانی نیست که شبرو بازار با آرامشی بی‌بدیل در قلب ایران مال ظاهر شده است. اما این گالری باشکوه در همین زمان کوتاه نیز میزبان مجموعه گسترده و بی‌نظیری از جدیدترین و به‌روزترین محصولات چرمی ساخت ایران بوده است و محصولاتی با کیفیت از برندهای متنوع را در پیش چشم علاقه مندان عرضه کرده است. این مجموعه بزرگ عرضه مستقیم کیف و کفش که به تازگی و با حضور رئیس اتحاديه كفاشان دست‌دوز آقای شجرى و همراهان ؛ رئیس اتحادیه سراجى جناب آقای موسوى رئیس اتحاديه چرم آقای حسن‌زاده در تابستان 1401 افتتاح شده است، مرکز خریدی جامع برای دسترسی مستقیم به انواع کیف و کفش چرم دست دوز ایرانی با قیمت های مناسب است.

شبرو بازار ایران مال به عنوان یک مرجع متمایز، برای کسانی که به دنبال برترین‌ها در صنعت چرم هستند، مقصد اول و آخر است. این گالری زیبا و رویایی با معماری فریبنده خود، سرزمینی از جذابیت است که خریداران می‌توانند در آن براساس سلیقه و سبک خود به راحتی به انتخاب‌های ایده آلی دست یابند. در شبروبازار ایران مال می­توانید به برترین محصولات چرمی برندهایی چون، بوتیک چرم، چرم باربارا، چرم تی وان، چرم بتا، چرم برسه، چرم بونتی، چرم وحید، چرم استینگ، چرم آیو و کفش شاهین و ارسی به راحتی زیر دسترسی داشته باشید. بد نیست بدانید که در آینده­ای نزدیک بی شک بر تعداد این برندها افزوده خواهد شد.

همچنین، بازدید از شبرو بازار ایرانمال فرصتی بی‌نظیر برای دسترسی یکجا و زیر یک سقف به مجموعه هنرمندان و صنعتگران برجسته صنعت چرم ایران را فراهم می‌کند. این ارائه یکتا و مستقیم از تولید کننده به مصرف کندده، در نوع خود به مشتریان این امکان را می‌دهد که نه تنها در فضایی با معماری بی بدیل و فضایی استثنایی از با دیدن انواع مختلف تولیدات چرمی لذت ببرند، بلکه زمینه را برای انتخابی بهتر و شایسته برای مشتریان شیک پوش فراهم می­کند. در شبرو بازار ایران مال فرصت خریدی باکیفیت، زیبا و منحصر به فرد چرم آسان تر و در درسترس تر از همیشه پیش روی شماست.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت دادچی هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید