دادچی - ثبت آگهی رایگان
تماس بگیرید
شماره آگهی: 6420
 دادچی - ثبت آگهی رایگان
تاپینگ استیل صنعتی

توضیحات آگهی

طراحی قسمت زیرین تاپینگ
قسمت زیرین تاپینگ به صورت صندوق بوده و در دو نوع فریزی و یخچالی طراحی می شود که بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید.

قسمت فوقانی تاپینگ پیتزا استیل
در قسمت بالایی تاپینگ شیشه نصب می شود که به آن پیشخوان نیز گفته می شود. تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من آماده طراحی دستگاه های تاپینگ با تغییرات دلخواه شماست. برای مثال به جای شیشه شما می توانید قفسه های طبقاتی سفارش دهید. در جلوی تاپینگ پیتزا و ساندویچ ریل نصب می شود و به راحتی می توان آن را در خط سلف سرویس قرارداد. این ریل مخصوص قرار دادن سینی بود و می توان به نیاز مشتری آن را اضافه نمود
کاربرد تاپینگ پیتزا و ساندویچ برای سرد نگاه داشتن مواد غذایی و مایعات در رستوران ها و فست فود و کیترینگ است. این محصول جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی و دسته تجهیزات بردوتی بوده و سالاد بار نیز گاها نامیده می شود .
تاپینگ ها عمدتا به دو صورت هستند تاپینگی که قسمت پائینی آن یخچالی یا فریزی است که بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید تا طراحی و تولید شود.

ابعاد
اندازه استاندارد که برای تاپینگ پیتزا وجود دارد اندازه های 120 ، 150 ، 190 سانتی متری برای طول هستند. نیز عرض استاندارد این محصول 80 سانتی متر و ارتفاع ان 90 سانتی متر هستند. به ترتیب طول ظرفیت بن ماری 1/3 برای که قابل قرارگیری در تاپینگ باشد به ترتیب 6 ، 8 ، 10 لگن بن ماری می باشد. اندازه های بن ماری می تواند بسته به نیاز شما متغیر باشد و از بن ماری با ظرفیت بالا استفاده کرد. اندازه در واقع می توان گفت که به جای بن مای های 1/3 می توان به جای 6 بن ماری از 2 بن ماری 1/1 استفاه کرد. اما استفاده از بن ماری های 1/3 به جای بن ماری های بزرگ تر این است که در صورتی که شما تعدادی زیادی تنوع در سالاد و ترشی و سایر مواد غذایی داشته باشید می توان تمام این موارد را می توانید در یک دستگاه تاپینگ قرار دهید.

 

تبلیغات

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تاپینگ استیل صنعتی”
برچسب‌ها: